• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hudpleie
  3. Ansiktspleie
  4. Ansiktsrens

Ansiktsrens

(14)
Gentle Renewing Cleansing Mousse 2 Størrelser Tidligere pris kr 150,00 Nåværende pris kr 112,50 Ranket 4.7902 stjerner av 5

Bestselger

Gentle Renewing Cleansing Mousse
Gentle Renewing Cleansing Mousse
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 150,00

kr 150,00

Nåværende pris kr 112,50

kr 112,50
(kr 225,00/100ml)

Denne skummende moussen fjerner sminke skånsomt og gjenoppretter gløden i livløs hud samtidig som huden etterlates ren og med en følelse av å ha blitt fornyet.

Velvet Cleansing Milk 4 Størrelser Tidligere pris kr 185,00 Nåværende pris kr 138,75 Ranket 4.2019 stjerner av 5
Velvet Cleansing Milk
Velvet Cleansing Milk
4 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 185,00

kr 185,00

Nåværende pris kr 138,75

kr 138,75
(kr 138,75/100ml)

Den silkemyke rensemelken som fjerner sminke, pleier og bidrar til å opprettholde balansen i huden.

One-Step Gentle Exfoliating Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 375,00 Nåværende pris kr 281,25 Ranket 4.2595 stjerner av 5

Bestselger

One-Step Gentle Exfoliating Cleanser
One-Step Gentle Exfoliating Cleanser
125 ml

Tidligere pris kr 375,00

kr 375,00

Nåværende pris kr 281,25

kr 281,25
(kr 225,00/100ml)

Denne oppfriskende eksfolierende rensen fjerner sminke, renser og eksfolierer skånsomt, samtidig som balansen i huden opprettholdes.

Cleansing Micellar Water 2 Størrelser Tidligere pris kr 185,00 Nåværende pris kr 138,75 Ranket 3.4113 stjerner av 5

Bestselger

Cleansing Micellar Water
Cleansing Micellar Water
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 185,00

kr 185,00

Nåværende pris kr 138,75

kr 138,75
(kr 138,75/100ml)

Det friske micellarvannet som fjerner sminke i ett trinn samtidig som det bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Cleanse, Reset, Glow - Your On-the-Go Cleansing Routine unit Nåværende pris kr 280,00 Ranket 5 stjerner av 5
Cleanse, Reset, Glow - Your On-the-Go Cleansing Routine
Cleanse, Reset, Glow - Your On-the-Go Cleansing Routine
unit

Nåværende pris kr 280,00

kr 280,00
enhet

Et limited-edition 3-trinns ritual som skånsomt fjerner makeup, renser og tilfører fuktighet, for hud som føles frisk, myk og behagelig.

Total Cleansing Oil 2 Størrelser Tidligere pris kr 355,00 Nåværende pris kr 266,25 Ranket 4.6892 stjerner av 5

Bestselger

Total Cleansing Oil
Total Cleansing Oil
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 355,00

kr 355,00

Nåværende pris kr 266,25

kr 266,25
(kr 177,50/100ml)

Renseoljen som fjerner selv vannfast sminke og bidrar til å opprettholde balansen i huden.

sales

Eksklusivt tilbud

Feir World Smile Day med en gave du vil elske.

Kun den 2. oktober, motta et skjønnhetskit etter eget valg ved kjøp over 1 200kr.

HANDLE NÅ
Instant Eye Make-Up Remover 2 Størrelser Tidligere pris kr 160,00 Nåværende pris kr 120,00 Ranket 3.7661 stjerner av 5

Bestselger

Instant Eye Make-Up Remover
Instant Eye Make-Up Remover
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 160,00

kr 160,00

Nåværende pris kr 120,00

kr 120,00
(kr 240,00/100ml)

Den tofasede øyesminkefjerneren som skånsomt fjerner vannfast sminke.

Soothing Gentle Foaming Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 325,00 Nåværende pris kr 243,75 Ranket 3.6952 stjerner av 5

Bestselger

Soothing Gentle Foaming Cleanser Soothing Gentle Foaming Cleanser
Soothing Gentle Foaming Cleanser
125 ml

Tidligere pris kr 325,00

kr 325,00

Nåværende pris kr 243,75

kr 243,75
(kr 195,00/100ml)

Den skummende rensen som renser, pleier og fukter tørr hud, samtidig som den bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Hydrating Gentle Foaming Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 325,00 Nåværende pris kr 243,75 Ranket 3.6699 stjerner av 5

Bestselger

Hydrating Gentle Foaming Cleanser
Hydrating Gentle Foaming Cleanser
125 ml

Tidligere pris kr 325,00

kr 325,00

Nåværende pris kr 243,75

kr 243,75
(kr 195,00/100ml)

Den skummende rensen som renser, fjerner sminke, fukter og fjerner urenheter samtidig som den bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Gentle Eye Make-Up Remover 125 ml Tidligere pris kr 290,00 Nåværende pris kr 217,50 Ranket 4.1932 stjerner av 5

Bestselger

Gentle Eye Make-Up Remover Gentle Eye Make-Up Remover
Gentle Eye Make-Up Remover
125 ml

Tidligere pris kr 290,00

kr 290,00

Nåværende pris kr 217,50

kr 217,50
(kr 174,00/100ml)

Sminkefjerneren for sensitive øyne som fjerner sminken skånsomt.

Purifying Gentle Foaming Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 325,00 Nåværende pris kr 243,75 Ranket 3.4885 stjerner av 5
Purifying Gentle Foaming Cleanser Purifying Gentle Foaming Cleanser
Purifying Gentle Foaming Cleanser
125 ml

Tidligere pris kr 325,00

kr 325,00

Nåværende pris kr 243,75

kr 243,75
(kr 195,00/100ml)

Denne skummende rensen fjerner sminke, renser og fjerner overflødig talg i huden, samtidig som balansen i huden opprettholdes.

Velvet Cleansing Milk Refill 400 ml Refill Tidligere pris kr 430,00 Nåværende pris kr 322,50 Ranket 4.2019 stjerner av 5

Påfyllbar

Velvet Cleansing Milk Refill Velvet Cleansing Milk Refill
Velvet Cleansing Milk Refill
400 ml Refill

Tidligere pris kr 430,00

kr 430,00

Nåværende pris kr 322,50

kr 322,50
(kr 806,25/1000ml)

Den silkemyke rensemelken som fjerner sminke, pleier og bidrar til å opprettholde balansen i huden.

RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming 125 ml Tidligere pris kr 235,00 Nåværende pris kr 176,25 Ranket 4.5 stjerner av 5
RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming
RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming
125 ml

Tidligere pris kr 235,00

kr 235,00

Nåværende pris kr 176,25

kr 176,25
(kr 141,00/100ml)

Den oppfriskende rensegelen for ung hud som bidrar til å effektivt fjerne alle urenheter. Oppfriskende effekt.

Total Cleansing Oil Refill 300 ml Refill Tidligere pris kr 570,00 Nåværende pris kr 427,50 Ranket 4.6892 stjerner av 5

Påfyllbar

Total Cleansing Oil Refill Total Cleansing Oil Refill
Total Cleansing Oil Refill
300 ml Refill

Tidligere pris kr 570,00

kr 570,00

Nåværende pris kr 427,50

kr 427,50
(kr 1.425,00/1000ml)

Renseoljen som fjerner selv vannfast sminke og bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Du har sett på 14 av 14 produkter

Har du spørsmål?

Ekspertene våre svarer på spørsmålene dine.

Hva er den beste ansiktsrensen?

Den beste ansiktsrensen avhenger av hudtypen din. For en effektiv og mild rensing, prøv Clarins Gentle Foaming Cleanser, som er perfekt for å fjerne urenheter samtidig som huden forblir myk og glatt. Følg deretter opp med en ansiktskrem fra Clarins.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.