• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst
Nyt gratis frakt – kun i dag
Høstsalg: Få 25 % rabatt på nesten hele sortimentet SE MER
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hudpleie
  3. Ansiktspleie

Ansiktspleie

(122) Les mer Les mindre

Ontdek onze volledige gamma gezichtsverzorging, van reiniging tot dagelijkse hydratatie. Vervolledig uw routine met onze Double Serum collectie, hét anti-aging serum van Clarins met 21 plantenextracten.

Extra-Firming Energy 2 Størrelser Tidligere pris kr 740,00 Nåværende pris kr 555,00 Ranket 4.6957 stjerner av 5
Extra-Firming Energy
Extra-Firming Energy
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 740,00

kr 740,00

Nåværende pris kr 555,00

kr 555,00
(kr 1.110,00/100ml)

Den 2-i-1 oppstrammende og glødgivende hudpleien som fremhever ansiktets fulle potensial for en hud som føles fastere, glattere, mer strålende og fylt med ny energi.

DOUBLE SERUM FOUNDATION - 2-in-1 hybrid foundation 37 nyanser Nåværende pris kr 695,00 Ranket 4.3772 stjerner av 5

Ny

Prøv det
DOUBLE SERUM FOUNDATION - 2-in-1 hybrid foundation
DOUBLE SERUM FOUNDATION - 2-in-1 hybrid foundation

Nåværende pris kr 695,00

kr 695,00
(kr 2.316,67/100ml)

Serumfoundation av neste generasjon med en strålende satengfinish, medium til full dekning og aldersutjevnende pleie for en mer ungdommelig hud.

DOUBLE SERUM 3 Størrelser Nåværende pris kr 1.020,00 Ranket 4.7557 stjerner av 5

Bestselger

DOUBLE SERUM
DOUBLE SERUM
3 Størrelser

Fra

Nåværende pris kr 1.020,00

kr 1.020,00
(kr 3.400,00/100ml)

Double Serum målretter aldringstegn knyttet til naturlig aldring og aldringstegn som skyldes livsstil og miljø.

Total Eye Lift 2 Størrelser Tidligere pris kr 665,00 Nåværende pris kr 498,75 Ranket 4.6453 stjerner av 5

Bestselger

Påfyllbar
Total Eye Lift
Total Eye Lift
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris kr 665,00

kr 665,00

Nåværende pris kr 498,75

kr 498,75
(kr 3.325,00/100ml)

Ekspertutviklet øyepleie med Clarins "LIFT"-effekt. Spesielt utviklet for å forbedre øyepartiet. Påfyllbar.

Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7451 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet, i en lett versjon.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7671 stjerner av 5

Bestselger

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Den fuktighetsgivende dagkremen med antioksidanter og UV-beskyttelse.

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Collagen Polypeptide molecule on white background, known to help restore the skin’s collagen structure

Kollagenpolypeptid

Synlig fastere, fyldigere og glattere med Extra-Firming-serien.

OPPDAG
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7154 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Ansigtsdagcremen, som tilfører huden fugt og giver den fylde.

Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.3867 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet og næring.

Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream 50 ml Tidligere pris kr 560,00 Nåværende pris kr 420,00 Ranket 4.7457 stjerner av 5

Bestselger

Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream
50 ml

Tidligere pris kr 560,00

kr 560,00

Nåværende pris kr 420,00

kr 420,00
(kr 840,00/100ml)

Nattkremen som gir fuktighet og fylde.

Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem 50 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.726 stjerner av 5

Ny

Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem
50 ml

Tidligere pris kr 925,00

kr 925,00

Nåværende pris kr 693,75

kr 693,75
(kr 1.387,50/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGI. Oppløftende, glatter ut rynker og strammer opp huden. *Hos Clarins.

Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende nattkrem 50 ml Tidligere pris kr 970,00 Nåværende pris kr 727,50 Ranket 4.721 stjerner av 5

Ny

Påfyllbar
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende nattkrem Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende nattkrem
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende nattkrem
50 ml

Tidligere pris kr 970,00

kr 970,00

Nåværende pris kr 727,50

kr 727,50
(kr 1.455,00/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGI. Revitaliserende krem som glatter ut rynker og strammer opp. *Hos Clarins.

Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende dagkrem 50 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.825 stjerner av 5

Ny

Påfyllbar
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende dagkrem Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende dagkrem
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende dagkrem
50 ml

Tidligere pris kr 925,00

kr 925,00

Nåværende pris kr 693,75

kr 693,75
(kr 1.387,50/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGIOppløftende, glatter ut rynker og strammer opp – Gir næring og beroliger tørr hud.*Hos Clarins.

Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem 50 ml Tidligere pris kr 970,00 Nåværende pris kr 727,50 Ranket 4.8 stjerner av 5

Ny

Påfyllbar
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem
50 ml

Tidligere pris kr 970,00

kr 970,00

Nåværende pris kr 727,50

kr 727,50
(kr 1.455,00/100ml)

Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet 50 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.5426 stjerner av 5

Ny

Påfyllbar
Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet
Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet
50 ml

Tidligere pris kr 925,00

kr 925,00

Nåværende pris kr 693,75

kr 693,75
(kr 1.387,50/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGI. Dagkrem som glatter ut rynker, strammer opp huden og har en oppløftende effekt – SPF15. *Hos Clarins.

Extra-Firming Emulsion 100 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.2222 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Extra-Firming Emulsion Extra-Firming Emulsion
Extra-Firming Emulsion
100 ml

Tidligere pris kr 925,00

kr 925,00

Nåværende pris kr 693,75

kr 693,75
(kr 693,75/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGIEmulsjon som glatter ut rynker, strammer opp og har en oppløftende effekt.*Hos Clarins.

Super Restorative Day Cream All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 1.160,00 Nåværende pris kr 870,00 Ranket 4.7194 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Day Cream All Skin Types Super Restorative Day Cream All Skin Types
Super Restorative Day Cream All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 1.160,00

kr 1.160,00

Nåværende pris kr 870,00

kr 870,00
(kr 1.740,00/100ml)

Den løftende dagkremen som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Super Restorative Rose Radiance 50 ml Tidligere pris kr 1.160,00 Nåværende pris kr 870,00 Ranket 4.5577 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Rose Radiance Super Restorative Rose Radiance
Super Restorative Rose Radiance
50 ml

Tidligere pris kr 1.160,00

kr 1.160,00

Nåværende pris kr 870,00

kr 870,00
(kr 1.740,00/100ml)

Den regenererende dagkremen gjenoppretter gløden i hud som er utsatt for aldersrelaterte hormonendringer.

Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 725,00 Nåværende pris kr 543,75 Ranket 4.5867 stjerner av 5

Bestselger

Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types
Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 725,00

kr 725,00

Nåværende pris kr 543,75

kr 543,75
(kr 1.087,50/100ml)

Utglattende og glødgivende krem. Smeltende tekstur. Beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]

Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 765,00 Nåværende pris kr 573,75 Ranket 4.7135 stjerner av 5
Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types
Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 765,00

kr 765,00

Nåværende pris kr 573,75

kr 573,75
(kr 1.147,50/100ml)

Utglattende og revitaliserende nattkrem beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]. Behagelig tekstur.

Super Restorative Night Cream All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 1.225,00 Nåværende pris kr 918,75 Ranket 4.7471 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Night Cream All Skin Types Super Restorative Night Cream All Skin Types
Super Restorative Night Cream All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 1.225,00

kr 1.225,00

Nåværende pris kr 918,75

kr 918,75
(kr 1.837,50/100ml)

Den løftende nattkremen som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15 50 ml Tidligere pris kr 725,00 Nåværende pris kr 543,75 Ranket 4.5663 stjerner av 5
Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15 Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15
Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15
50 ml

Tidligere pris kr 725,00

kr 725,00

Nåværende pris kr 543,75

kr 543,75
(kr 1.087,50/100ml)

Utglattende, glødgivende krem med SPF 15. Beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]

Du har sett på 21 av 122 produkter

Last inn mer

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.