• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Kroppspleie
  3. Behandling Lukt

Behandling Lukt

(12)
Eau Dynamisante Deodorant 100 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.6667 stjerner av 5
Eau Dynamisante Deodorant Eau Dynamisante Deodorant
Eau Dynamisante Deodorant
100 ml
Tidligere pris kr 260,00
kr 260,00
Nåværende pris kr 195,00
kr 195,00
(kr 195,00/100ml)

En deodorant med de oppfriskende duftnotene fra Eau Dynamisante.

Body Lotion - Eau Dynamisante 200 ml Tidligere pris kr 390,00 Nåværende pris kr 292,50 Ranket 4.5164 stjerner av 5
Body Lotion - Eau Dynamisante Body Lotion - Eau Dynamisante
Body Lotion - Eau Dynamisante
200 ml
Tidligere pris kr 390,00
kr 390,00
Nåværende pris kr 292,50
kr 292,50
(kr 146,25/100ml)

En fuktighetsgivende body lotion med den oppfriskende duften av Eau Dynamisante eteriske oljer.

Shower Gel - Eau Dynamisante 200 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.2966 stjerner av 5
Ny
Shower Gel - Eau Dynamisante Shower Gel - Eau Dynamisante
Shower Gel - Eau Dynamisante
200 ml
Tidligere pris kr 260,00
kr 260,00
Nåværende pris kr 195,00
kr 195,00
(kr 97,50/100ml)

En dusjgel med den oppfriskende duften av Eau Dynamisante eteriske oljer.

Eau Ressourçante 2 Størrelser Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 4.6789 stjerner av 5
Eau Ressourçante
Eau Ressourçante
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 350,00
kr 350,00
Nåværende pris kr 262,50
kr 262,50
(kr 525,00/100ml)

En beroligende Clarins Treatment Fragrance som tar vare på huden og sinnet.

Eau des Jardins 2 Størrelser Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 4.8248 stjerner av 5
Eau des Jardins
Eau des Jardins
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 350,00
kr 350,00
Nåværende pris kr 262,50
kr 262,50
(kr 525,00/100ml)

En oppløftende Clarins Treatment Fragrance som tar vare på huden og sinnet.

Body Lotion - Eau des Jardins 200 ml Tidligere pris kr 390,00 Nåværende pris kr 292,50 Ranket 4.5893 stjerner av 5
Ny
Body Lotion - Eau des Jardins Body Lotion - Eau des Jardins
Body Lotion - Eau des Jardins
200 ml
Tidligere pris kr 390,00
kr 390,00
Nåværende pris kr 292,50
kr 292,50
(kr 146,25/100ml)

En fuktighetsgivende kroppskrem med den oppløftende duften av Eau des Jardins eteriske oljer.

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Shower Gel - Eau des Jardins 200 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.6324 stjerner av 5
Shower Gel - Eau des Jardins Shower Gel - Eau des Jardins
Shower Gel - Eau des Jardins
200 ml
Tidligere pris kr 260,00
kr 260,00
Nåværende pris kr 195,00
kr 195,00
(kr 97,50/100ml)

En duftende dusjgel med den oppløftende duften av Eau des Jardins eteriske oljer.

Eau Extraordinaire 100 ml Tidligere pris kr 520,00 Nåværende pris kr 390,00 Ranket 4.5521 stjerner av 5
Eau Extraordinaire
Eau Extraordinaire
100 ml
Tidligere pris kr 520,00
kr 520,00
Nåværende pris kr 390,00
kr 390,00
(kr 390,00/100ml)

Aromatiske behandlingsdufter som gir deg indre styrke.

Revitalising shower milk- Eau Extraordinaire 200 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.1471 stjerner av 5
Revitalising shower milk- Eau Extraordinaire Revitalising shower milk- Eau Extraordinaire
Revitalising shower milk- Eau Extraordinaire
200 ml
Tidligere pris kr 260,00
kr 260,00
Nåværende pris kr 195,00
kr 195,00
(kr 97,50/100ml)

Eau Extraordinaire dusjkrem med revitaliserende eteriske oljer

Tonic Bath & Shower Concentrate 2 Størrelser Tidligere pris kr 210,00 Nåværende pris kr 157,50 Ranket 4.2601 stjerner av 5
Tonic Bath & Shower Concentrate
Tonic Bath & Shower Concentrate
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 210,00
kr 210,00
Nåværende pris kr 157,50
kr 157,50
(kr 78,75/100ml)

Dusjgelen med eteriske oljer som rengjør og toner.

Invigorating Silky Body Cream 200 ml Tidligere pris kr 390,00 Nåværende pris kr 292,50 Ranket 4.8065 stjerner av 5
Invigorating Silky Body Cream Invigorating Silky Body Cream
Invigorating Silky Body Cream
200 ml
Tidligere pris kr 390,00
kr 390,00
Nåværende pris kr 292,50
kr 292,50
(kr 146,25/100ml)

Den fuktighetsgivende kroppskremen duftsatt med de blomstrende og fruktige notene fra Eau Extraordinaire.

Eau Dynamisante 4 Størrelser Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 4.4 stjerner av 5
Eau Dynamisante Eau Dynamisante
Eau Dynamisante
4 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 350,00
kr 350,00
Nåværende pris kr 262,50
kr 262,50
(kr 525,00/100ml)

En oppfriskende Clarins Treatment Fragrance som tar vare på huden og sinnet.

Du har sett på 12 av 12 produkter

Har du spørsmål?

Ekspertene våre svarer på spørsmålene dine.

Et sted mellom en godlukt og et hudpleieprodukt, Clarins Eaux de Soins gjennomvæter huden i fuktighetsgivende, tonifiserende, beroligende godhet, forfriskende og etterfylt hud takket være dens naturlige egenskaper. Nyt dufter som også fungerer som kroppsbehandlinger, uten noe stress. Hudpleieprodukter du ikke kan motstå!

Hva er fordelene med Clarins ‘Eaux de Soins?

Gått i arv som en familiehemmelighet fra generasjon til generasjon, er Clarins' Eau Dynamisante en ikonisk godbit som forfrisker og gir nytt liv til alle hudtyper. Den oppfriskende, oppkvikkende duften vekker huden opp i en naturlig luktende bukett med blomsterfriskhet. Essensielle oljer er blandet med antydninger av appelsin, sitron, lavendel og patchouli for å stimulere kroppen med en deilig skarp og treaktig duft. Denne hydrerende vannbehandlingen vekker sansene og lader kroppen med all den vitaliteten du trenger for å møte dagen! Hvis du leter etter noe mer avslappende, har Clarins lagt Eau Ressourçante til Eaux de Soins-serien. De forfriskende egenskapene beroliger symptomene på stress og hjelper deg med å slappe av. Velvære og avspenning er greia her, med et duftende vann som kombinerer ro og skjønnhet. Eau des Jardins er det siste tilskuddet til familien, en fornøyelse for sansene takket være lukten av sitrusfrukter og rose. En herlig fristelse som huden din kan absorbere. Få huden til å se best mulig ut med en fuktighets-boost full av forfriskende duft. En liten spray av lykke for å tilsløre huden i duftende fuktighet.

Hvordan sikrer jeg at fordelene med Clarins ‘Eaux de Soins varer?

Clarins-laboratoriene har utviklet en rekke produkter du kan bruke for å øke effekten av Eaux de Soins. Den ikoniske Dynamisante-samlingen byr på mest variasjon, med dusj-mousse, fuktighetsgivende kroppslotion og deodorant som gir et ekstra kick til den forfriskende, oppkvikkende Eau Dynamisante. Disse kroppsbehandlingsproduktene forvandler bad og dusjetid til et ritual designet for å frigjøre energi og maksimal fuktighet. Eau Ressourçante-behandlingsduften er tilgjengelig som en silkemyk kroppskrem og deodorant, mens magien til Eau des Jardins også kommer i en glatt kroppskrem: en ultrahydrerende kroppslotion for å pakke inn huden i et fløyelsmykt lag. Renset, myk og duftende, blir huden fullstendig hydrert for dagen. En skjønnhets- og velværs-rutine for å øke, gi kos eller glede huden din, full av fascinerende dufter. Disse seriene er også tilgjengelige som gavesett for å dele din kjærlighet til parfymene våre på en annen måte. Vårt beste skjønnhetstips: Bruk daglig på ren, sunn, og eksfoliert hud. Perfekt for å styrke effektiviteten og lukte nydelig fra topp til tå! 

Hva er hemmeligheten til Clarins Eaux de Soins-formlene?

Alle tre Clarins Eaux de Soins-produktene utnytter en kombinasjon av essensielle oljer og planteekstrakter kjent for sine aromatiske og fytoterapeutiske effekter. De frigir sine forfriskende dufter for en revitaliserende, avslappende eller beroligende opplevelse, avhengig av hvilken versjon du velger. The Eau Dynamisante utnytter ginseng for sine toningegenskaper. Eau Ressourçante beroliger og skaper balanse takket være kombinasjonen av basilikum-, iris-, sedertre- og benzoin-ekstrakter. Eau des Jardins ekstrakter av bøk, rogn og solbær legger seg som et lag på huden i en treaktig, myk duft som inspirerer deg til å drømme. Topp skjønnhetstips: disse produktene er perfekte for sommeren, og kan også brukes i solen. Bevar huden beskyttet med Clarins utvalg av solkrem for ansikt og kropp før soleksponering. Og gjør deg klar på å bli forelsket i disse legendariske duftene.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.