• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hudpleie
  3. Ansiktspleie
  4. Ansiktsrens
  5. Renseprodukter og tonere
  6. Cleansing Wash

Cleansing Wash

(7)
Total Cleansing Oil 2 Størrelser Tidligere pris kr 355,00 Nåværende pris kr 266,25 Ranket 4.6892 stjerner av 5
Bestselger
Total Cleansing Oil
Total Cleansing Oil
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 355,00
kr 355,00
Nåværende pris kr 266,25
kr 266,25
(kr 177,50/100ml)

Renseoljen som fjerner selv vannfast sminke og bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Gentle Renewing Cleansing Mousse 2 Størrelser Tidligere pris kr 150,00 Nåværende pris kr 112,50 Ranket 4.7902 stjerner av 5
Bestselger
Gentle Renewing Cleansing Mousse
Gentle Renewing Cleansing Mousse
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 150,00
kr 150,00
Nåværende pris kr 112,50
kr 112,50
(kr 225,00/100ml)

Denne skummende moussen fjerner sminke skånsomt og gjenoppretter gløden i livløs hud samtidig som huden etterlates ren og med en følelse av å ha blitt fornyet.

Velvet Cleansing Milk 4 Størrelser Tidligere pris kr 185,00 Nåværende pris kr 138,75 Ranket 4.2019 stjerner av 5
Velvet Cleansing Milk
Velvet Cleansing Milk
4 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 185,00
kr 185,00
Nåværende pris kr 138,75
kr 138,75
(kr 138,75/100ml)

Den silkemyke rensemelken som fjerner sminke, pleier og bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Soothing Gentle Foaming Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 325,00 Nåværende pris kr 243,75 Ranket 3.6952 stjerner av 5
Bestselger
Soothing Gentle Foaming Cleanser Soothing Gentle Foaming Cleanser
Soothing Gentle Foaming Cleanser
125 ml
Tidligere pris kr 325,00
kr 325,00
Nåværende pris kr 243,75
kr 243,75
(kr 195,00/100ml)

Den skummende rensen som renser, pleier og fukter tørr hud, samtidig som den bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Gentle Eye Make-Up Remover 125 ml Tidligere pris kr 290,00 Nåværende pris kr 217,50 Ranket 4.1932 stjerner av 5
Bestselger
Gentle Eye Make-Up Remover Gentle Eye Make-Up Remover
Gentle Eye Make-Up Remover
125 ml
Tidligere pris kr 290,00
kr 290,00
Nåværende pris kr 217,50
kr 217,50
(kr 174,00/100ml)

Sminkefjerneren for sensitive øyne som fjerner sminken skånsomt.

One-Step Gentle Exfoliating Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 375,00 Nåværende pris kr 281,25 Ranket 4.2548 stjerner av 5
Bestselger
One-Step Gentle Exfoliating Cleanser
One-Step Gentle Exfoliating Cleanser
125 ml
Tidligere pris kr 375,00
kr 375,00
Nåværende pris kr 281,25
kr 281,25
(kr 225,00/100ml)

Denne oppfriskende eksfolierende rensen fjerner sminke, renser og eksfolierer skånsomt, samtidig som balansen i huden opprettholdes.

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Hydrating Gentle Foaming Cleanser 125 ml Tidligere pris kr 325,00 Nåværende pris kr 243,75 Ranket 3.6699 stjerner av 5
Bestselger
Hydrating Gentle Foaming Cleanser
Hydrating Gentle Foaming Cleanser
125 ml
Tidligere pris kr 325,00
kr 325,00
Nåværende pris kr 243,75
kr 243,75
(kr 195,00/100ml)

Den skummende rensen som renser, fjerner sminke, fukter og fjerner urenheter samtidig som den bidrar til å opprettholde balansen i huden.

Du har sett på 7 av 7 produkter

About Cleansing Wash

Water-based cleansers are a good way to cleanse your skin while preserving its natural moisture. They purify your face day after day when you apply them. Cleansers and lotions enable you to remove all the impurities and makeup residue from your skin. Different products are suitable for different skin types: combination, oily or dry.
You can also opt for a mild organic soap. Made from completely natural ingredients, it purifies all skin types. In the form of a gel or jelly, effective and exfoliating water-based cleansers are also available. Using a cleansing wash is actually a good way to remove dead skin cells and to energize your face’s skin.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.