• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hudpleie
  3. Ansiktspleie
  4. Ansiktskrem

Ansiktskrem tørr hud

(26)
Last inn forrige
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem 50 ml Tidligere pris kr 970,00 Nåværende pris kr 727,50 Ranket 4.8 stjerner av 5

Ny

Påfyllbar
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem
Extra-Firming tørr hud - løftende & glattende nattkrem
50 ml

Tidligere pris kr 970,00

kr 970,00

Nåværende pris kr 727,50

kr 727,50
(kr 1.455,00/100ml)

Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet 50 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.5426 stjerner av 5

Ny

Påfyllbar
Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet
Extra-Firming dagkrem SPF15 - løft & glatthet
50 ml

Tidligere pris kr 925,00

kr 925,00

Nåværende pris kr 693,75

kr 693,75
(kr 1.387,50/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGI. Dagkrem som glatter ut rynker, strammer opp huden og har en oppløftende effekt – SPF15. *Hos Clarins.

Super Restorative Day Cream All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 1.160,00 Nåværende pris kr 870,00 Ranket 4.7194 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Day Cream All Skin Types Super Restorative Day Cream All Skin Types
Super Restorative Day Cream All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 1.160,00

kr 1.160,00

Nåværende pris kr 870,00

kr 870,00
(kr 1.740,00/100ml)

Den løftende dagkremen som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Super Restorative Night Cream All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 1.225,00 Nåværende pris kr 918,75 Ranket 4.7471 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Night Cream All Skin Types Super Restorative Night Cream All Skin Types
Super Restorative Night Cream All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 1.225,00

kr 1.225,00

Nåværende pris kr 918,75

kr 918,75
(kr 1.837,50/100ml)

Den løftende nattkremen som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Super Restorative Day Cream Very Dry Skin 50 ml Tidligere pris kr 1.160,00 Nåværende pris kr 870,00 Ranket 4.7739 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Day Cream Very Dry Skin Super Restorative Day Cream Very Dry Skin
Super Restorative Day Cream Very Dry Skin
50 ml

Tidligere pris kr 1.160,00

kr 1.160,00

Nåværende pris kr 870,00

kr 870,00
(kr 1.740,00/100ml)

Den løftende dagkremen for tørr hud som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Super Restorative Night Cream Very Dry Skin 50 ml Tidligere pris kr 1.225,00 Nåværende pris kr 918,75 Ranket 4.8623 stjerner av 5
Super Restorative Night Cream Very Dry Skin Super Restorative Night Cream Very Dry Skin
Super Restorative Night Cream Very Dry Skin
50 ml

Tidligere pris kr 1.225,00

kr 1.225,00

Nåværende pris kr 918,75

kr 918,75
(kr 1.837,50/100ml)

Den løftende nattkremen for tørr hud som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Super Restorative Day Cream SPF 15 All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 1.160,00 Nåværende pris kr 870,00 Ranket 4.7143 stjerner av 5
Super Restorative Day Cream SPF 15 All Skin Types Super Restorative Day Cream SPF 15 All Skin Types
Super Restorative Day Cream SPF 15 All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 1.160,00

kr 1.160,00

Nåværende pris kr 870,00

kr 870,00
(kr 1.740,00/100ml)

Den løftende dagkremen med SPF som motvirker rynker og slapphet fra 50 år.

Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 725,00 Nåværende pris kr 543,75 Ranket 4.5867 stjerner av 5

Bestselger

Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types
Multi-Active Smoothing Day Cream - All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 725,00

kr 725,00

Nåværende pris kr 543,75

kr 543,75
(kr 1.087,50/100ml)

Utglattende og glødgivende krem. Smeltende tekstur. Beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]

Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types 50 ml Tidligere pris kr 765,00 Nåværende pris kr 573,75 Ranket 4.7135 stjerner av 5
Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types
Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types
50 ml

Tidligere pris kr 765,00

kr 765,00

Nåværende pris kr 573,75

kr 573,75
(kr 1.147,50/100ml)

Utglattende og revitaliserende nattkrem beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]. Behagelig tekstur.

Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15 50 ml Tidligere pris kr 725,00 Nåværende pris kr 543,75 Ranket 4.5663 stjerner av 5
Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15 Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15
Multi-Active Smoothing Day Cream SPF 15
50 ml

Tidligere pris kr 725,00

kr 725,00

Nåværende pris kr 543,75

kr 543,75
(kr 1.087,50/100ml)

Utglattende, glødgivende krem med SPF 15. Beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]

Multi-Active Smoothing Day Cream - Dry Skin 50 ml Tidligere pris kr 725,00 Nåværende pris kr 543,75 Ranket 4.4286 stjerner av 5
Multi-Active Smoothing Day Cream - Dry Skin Multi-Active Smoothing Day Cream - Dry Skin
Multi-Active Smoothing Day Cream - Dry Skin
50 ml

Tidligere pris kr 725,00

kr 725,00

Nåværende pris kr 543,75

kr 543,75
(kr 1.087,50/100ml)

Utglattende og glødgivende krem. Rik og behagelig tekstur. Beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]

Multi-Active Smoothing Night Cream - Dry Skin 50 ml Tidligere pris kr 765,00 Nåværende pris kr 573,75 Ranket 4.3824 stjerner av 5

Ny

Multi-Active Smoothing Night Cream - Dry Skin Multi-Active Smoothing Night Cream - Dry Skin
Multi-Active Smoothing Night Cream - Dry Skin
50 ml

Tidligere pris kr 765,00

kr 765,00

Nåværende pris kr 573,75

kr 573,75
(kr 1.147,50/100ml)

Utglattende og revitaliserende nattkrem beriket med [NIACINAMIDE + STRANDSTIKLEEKSTRAKT]. Rik, behagelig tekstur.

Super Restorative Rose Radiance 50 ml Tidligere pris kr 1.160,00 Nåværende pris kr 870,00 Ranket 4.5577 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Rose Radiance Super Restorative Rose Radiance
Super Restorative Rose Radiance
50 ml

Tidligere pris kr 1.160,00

kr 1.160,00

Nåværende pris kr 870,00

kr 870,00
(kr 1.740,00/100ml)

Den regenererende dagkremen gjenoppretter gløden i hud som er utsatt for aldersrelaterte hormonendringer.

Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7451 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet, i en lett versjon.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7154 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Ansigtsdagcremen, som tilfører huden fugt og giver den fylde.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7671 stjerner av 5

Bestselger

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Den fuktighetsgivende dagkremen med antioksidanter og UV-beskyttelse.

Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.3867 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet og næring.

Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream 50 ml Tidligere pris kr 560,00 Nåværende pris kr 420,00 Ranket 4.7454 stjerner av 5

Bestselger

Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream
50 ml

Tidligere pris kr 560,00

kr 560,00

Nåværende pris kr 420,00

kr 420,00
(kr 840,00/100ml)

Nattkremen som gir fuktighet og fylde.

Nutri-Lumière SPF15 50 ml Tidligere pris kr 1.335,00 Nåværende pris kr 1.001,25 Ranket 3.7333 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Nutri-Lumière SPF15
Nutri-Lumière SPF15
50 ml

Tidligere pris kr 1.335,00

kr 1.335,00

Nåværende pris kr 1.001,25

kr 1.001,25
(kr 2.002,50/100ml)

Nutri-Lumière SPF 15 Cream tilbyr tredobbel virkning mot mørke flekker og anti-aldringseffekt for underernært hud.

Nutri-Lumière Revive 50 ml Tidligere pris kr 1.335,00 Nåværende pris kr 1.001,25 Ranket 4.7778 stjerner av 5
Nutri-Lumière Revive Nutri-Lumière Revive
Nutri-Lumière Revive
50 ml

Tidligere pris kr 1.335,00

kr 1.335,00

Nåværende pris kr 1.001,25

kr 1.001,25
(kr 2.002,50/100ml)

Forskjønnende, revitaliserende og oppstrammende dagkrem for moden hud.

RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance 50 ml Tidligere pris kr 295,00 Nåværende pris kr 221,25 Ranket 4.8 stjerner av 5
RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance
RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance
50 ml

Tidligere pris kr 295,00

kr 295,00

Nåværende pris kr 221,25

kr 221,25
(kr 442,50/100ml)

Kremen for ung hud som bidrar til å vekke huden og øke fuktigheten og gløden.

Du har sett på 25 av 26 produkter

Last inn mer

Hva er den beste ansiktskremen for tørr hud?

For tørr hud, se etter en ansiktskrem som gir næring og låser inn fukt. Clarins Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream tilbyr intensiv fuktighet og komfort for tørr hud.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.