• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
268 søkeresultater for
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem 50 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.726 stjerner av 5
Ny
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & glattende dagkrem
50 ml
Tidligere pris kr 925,00
kr 925,00
Nåværende pris kr 693,75
kr 693,75
(kr 1.387,50/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGI. Oppløftende, glatter ut rynker og strammer opp huden. *Hos Clarins.

Extra-Firming Day Cream All Skin Types 2 Størrelser Tidligere pris kr 740,00 Nåværende pris kr 555,00 Ranket 4.726 stjerner av 5
Ny
Extra-Firming Day Cream All Skin Types
Extra-Firming Day Cream All Skin Types
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 740,00
kr 740,00
Nåværende pris kr 555,00
kr 555,00
(kr 1.110,00/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGI. Oppløftende, glatter ut rynker og strammer opp huden. *Hos Clarins.

Instant Smooth Perfecting Touch 15 ml Tidligere pris kr 355,00 Nåværende pris kr 266,25 Ranket 4.6974 stjerner av 5
Bestselger
Instant Smooth Perfecting Touch Instant Smooth Perfecting Touch
Instant Smooth Perfecting Touch
15 ml
Tidligere pris kr 355,00
kr 355,00
Nåværende pris kr 266,25
kr 266,25
(kr 1.775,00/100ml)

Primer for perfekt hud på under ett minutt!

Tonic Treatment Oil - Firming/Toning 100 ml Tidligere pris kr 580,00 Nåværende pris kr 435,00 Ranket 4.8036 stjerner av 5
Bestselger
Tonic Treatment Oil - Firming/Toning Tonic Treatment Oil - Firming/Toning
Tonic Treatment Oil - Firming/Toning
100 ml
Tidligere pris kr 580,00
kr 580,00
Nåværende pris kr 435,00
kr 435,00
(kr 435,00/100ml)

En oppstrammende kroppsolje som toner og forbedrer elastisiteten, ideell for fjerning av strekkmerker. 100% rene planteekstrakter

Contour Body Treatment Oil 100 ml Tidligere pris kr 580,00 Nåværende pris kr 435,00 Ranket 4.7931 stjerner av 5
Contour Body Treatment Oil Contour Body Treatment Oil
Contour Body Treatment Oil
100 ml
Tidligere pris kr 580,00
kr 580,00
Nåværende pris kr 435,00
kr 435,00
(kr 435,00/100ml)

Beroliger, glatter ut og avgifter kroppen med essensielle oljer

Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing 100 ml Tidligere pris kr 580,00 Nåværende pris kr 435,00 Ranket 4.8372 stjerner av 5
Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing
Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing
100 ml
Tidligere pris kr 580,00
kr 580,00
Nåværende pris kr 435,00
kr 435,00
(kr 435,00/100ml)

Slapp av, ro ned og myk opp 100% rene planteekstrakter

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Wonder Volume Mascara XXL 02 extreme blue Tidligere pris kr 365,00 Nåværende pris kr 273,75 Ranket 4.2326 stjerner av 5
Begrenset utgave
Prøv det
Wonder Volume Mascara XXL Wonder Volume Mascara XXL
Wonder Volume Mascara XXL
02 extreme blue
Tidligere pris kr 365,00
kr 365,00
Nåværende pris kr 273,75
kr 273,75

Mer enn bare en mascara – det er en pleiende formula. Vippene ser umiddelbart fyldigere ut fra første påføring, selv uten sminke, og blir vakrere dag for dag.

Eau des Jardins 2 Størrelser Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 4.8248 stjerner av 5
Eau des Jardins
Eau des Jardins
2 Størrelser
Fra
Tidligere pris kr 350,00
kr 350,00
Nåværende pris kr 262,50
kr 262,50
(kr 525,00/100ml)

En oppløftende Clarins Treatment Fragrance som tar vare på huden og sinnet.

Hand and Nail Treatment Cream 100 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.8333 stjerner av 5
Bestselger
Hand and Nail Treatment Cream
Hand and Nail Treatment Cream
100 ml
Tidligere pris kr 260,00
kr 260,00
Nåværende pris kr 195,00
kr 195,00
(kr 195,00/100ml)

Mykner, Beskytter, Tilfører fuktighet, Behandler mørke flekker, Styrker neglene

Hand and Nail Treatment Balm 100 ml Tidligere pris kr 240,00 Nåværende pris kr 180,00 Ranket 4.6219 stjerner av 5
Hand and Nail Treatment Balm Hand and Nail Treatment Balm
Hand and Nail Treatment Balm
100 ml
Tidligere pris kr 240,00
kr 240,00
Nåværende pris kr 180,00
kr 180,00
(kr 180,00/100ml)

All ekspertisen fra Hand and Nail Treatment Cream i en fyldigere utgave.

Purifying Toning Lotion Refill 400 ml Refill Tidligere pris kr 430,00 Nåværende pris kr 322,50 Ranket 3.8523 stjerner av 5
Påfyllbar
Purifying Toning Lotion Refill Purifying Toning Lotion Refill
Purifying Toning Lotion Refill
400 ml Refill
Tidligere pris kr 430,00
kr 430,00
Nåværende pris kr 322,50
kr 322,50
(kr 806,25/1000ml)

Toneren som renser, minsker porer og bidrar til å opprettholde balansen i kombinasjonshud og fet hud.

Very High Protection Youth Sun Care Cream SPF 50+ 50 ml Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 4.6316 stjerner av 5
Very High Protection Youth Sun Care Cream SPF 50+ Very High Protection Youth Sun Care Cream SPF 50+
Very High Protection Youth Sun Care Cream SPF 50+
50 ml
Tidligere pris kr 350,00
kr 350,00
Nåværende pris kr 262,50
kr 262,50
(kr 525,00/100ml)

En fuktighetsgivende ansiktskrem SPF 50 med svært høy beskyttelse. Nærer alle hudtyper.

Men energizing gel 50 ml Tidligere pris kr 515,00 Nåværende pris kr 386,25 Ranket 5 stjerner av 5
Ny
Men energizing gel Men energizing gel
Men energizing gel
50 ml
Tidligere pris kr 515,00
kr 515,00
Nåværende pris kr 386,25
kr 386,25
(kr 772,50/100ml)

Den fuktighetsgivende gelen som er laget spesielt for menns hud. Den gir energi og styrker huden.

Supra Volume Mascara 2 nyanser Tidligere pris kr 375,00 Nåværende pris kr 281,25 Ranket 4.3558 stjerner av 5
Prøv det
Supra Volume Mascara Supra Volume Mascara
Supra Volume Mascara
Tidligere pris kr 375,00
kr 375,00
Nåværende pris kr 281,25
kr 281,25

Gir vippene intenst volum og ekstra pleie

Men face anti ageing cream 50 ml Tidligere pris kr 750,00 Nåværende pris kr 562,50 Ranket 5 stjerner av 5
Ny
Men face anti ageing cream Men face anti ageing cream
Men face anti ageing cream
50 ml
Tidligere pris kr 750,00
kr 750,00
Nåværende pris kr 562,50
kr 562,50
(kr 1.125,00/100ml)

Den oppløftende og oppstrammende behandlingen som forsterker hudbarrieren for å bekjempe synlige aldringstegn.

PURE-RESET Smooth Skin Blemish Serum - Youthful Skin - Rebalancing and Anti-Blemish 30 ml Tidligere pris kr 355,00 Nåværende pris kr 266,25 Ranket 4.8182 stjerner av 5
PURE-RESET Smooth Skin Blemish Serum - Youthful Skin - Rebalancing and Anti-Blemish PURE-RESET Smooth Skin Blemish Serum - Youthful Skin - Rebalancing and Anti-Blemish
PURE-RESET Smooth Skin Blemish Serum - Youthful Skin - Rebalancing and Anti-Blemish
30 ml
Tidligere pris kr 355,00
kr 355,00
Nåværende pris kr 266,25
kr 266,25
(kr 887,50/100ml)

Dette friske og lette serumet for ung hud beriket med sink, glykolsyre og salisylsyre bidrar til en følelse av ny hud.

Eau Extraordinaire 100 ml Tidligere pris kr 520,00 Nåværende pris kr 390,00 Ranket 4.5521 stjerner av 5
Eau Extraordinaire
Eau Extraordinaire
100 ml
Tidligere pris kr 520,00
kr 520,00
Nåværende pris kr 390,00
kr 390,00
(kr 390,00/100ml)

Aromatiske behandlingsdufter som gir deg indre styrke.

Age-Control ansiktspleiesett – Clarins Double Serum & Extra-Firming unit Nåværende pris kr 1.450,00
Age-Control ansiktspleiesett – Clarins Double Serum & Extra-Firming Age-Control ansiktspleiesett – Clarins Double Serum & Extra-Firming
Age-Control ansiktspleiesett – Clarins Double Serum & Extra-Firming
unit
Nåværende pris kr 1.450,00
kr 1.450,00
enhet

Dine hudpleieessensielle produkter for å motvirke aldringstegn, glatte ut rynker og gjøre ansiktet fastere.

Age-Control øyepleiesett – Double Serum Eye unit Nåværende pris kr 750,00
Age-Control øyepleiesett – Double Serum Eye Age-Control øyepleiesett – Double Serum Eye
Age-Control øyepleiesett – Double Serum Eye
unit
Nåværende pris kr 750,00
kr 750,00
enhet

Dine ikoniske hudpleie- og makeupprodukter for å motvirke aldringstegn rundt øynene, fremheve vippene dine og fjerne makeup i ett enkelt steg.

Fuktgivende og eksfolierende kroppspleiesett unit Nåværende pris kr 395,00
Fuktgivende og eksfolierende kroppspleiesett Fuktgivende og eksfolierende kroppspleiesett
Fuktgivende og eksfolierende kroppspleiesett
unit
Nåværende pris kr 395,00
kr 395,00
enhet

Dine uunnværlige kroppspleieprodukter for hud med et fornyet utseende, fra eksfoliering til fuktighet.

Gua Sha-Inspired Foundation Brush unit Nåværende pris kr 615,00 Ranket 4.625 stjerner av 5
Hot on social
Gua Sha-Inspired Foundation Brush Gua Sha-Inspired Foundation Brush
Gua Sha-Inspired Foundation Brush
unit
Nåværende pris kr 615,00
kr 615,00
enhet

Clarins’ første Gua Sha-inspirerte børste: forsterker Double Serum Foundation med oppbyggbar dekning og en løftende effekt.

Du har sett på 21 av 268 produkter

Last inn mer

FAQ

Alt du trenger å vite om Holiday-adventskalendere 2026

Hvilken skjønnhetsadventskalender for 2026 bør jeg velge?

Tenk på personen som skal få kalenderen. Har personen allerede mange skjønnhetsprodukter? Liker vedkommende å eksperimentere med ny kroppspleie, sminke eller hudpleie? Velg da én av de to tilgjengelige størrelsene:

> Skjønnhetskalenderen med 12 luker starter i midten av desember og byr på en daglig skjønnhetsoverraskelse fra Clarins frem til jul. Tre produkter er refillbare og i full størrelse, resten er i prøvestørrelse.

> Skjønnhetskalenderen med 24 luker avslører en ny skjønnhetsfavoritt hver dag i desember frem til juledag. Fire produkter er refillbare og i full størrelse, resten er i prøvestørrelse.

Hvorfor bør jeg velge en adventskalender med 12 luker?

Skjønnhetskalenderen med 12 luker er perfekt for alle som elsker hudpleie, sminke og kroppspleie, men som ikke trenger eller ønsker 24 forskjellige produkter. Den er et flott alternativ til den vanlige kalenderen med 24 luker, fordi den byr på et herlig utvalg av ekspertutviklede produkter fra Clarins som du kanskje ellers ikke ville prøvd eller oppdaget. Bak hver luke venter en ny ikonisk Clarins-overraskelse, som pleiende Moisture Rich Body Lotion og Hydra Essentiel [HA2] Silky Cream SPF15, som gir fuktighet til hele kroppen.

Hva finnes i en skjønnhetsadventskalender?

Når du åpner lukene i adventskalenderen din fra Clarins, finner du et herlig utvalg av uunnværlige skjønnhetsprodukter som hjelper deg å se strålende ut gjennom hele julen. Hudpleie- og sminkekalenderne våre er en skattkiste av overraskelser, fra lanseringer i begrenset opplag til eksklusiv plantebasert hudpleie utviklet i laboratoriene våre i Paris.

Alt i skjønnhetsadventskalenderen vår for 2026 er håndplukket for å gjøre deg klar til julens festligheter! Finn den perfekte følgesvennen i Lip Perfector eller Hydra-Essentiel Moisture Replenishing Lip Balm for å gi tørre vinterlepper fuktighet. Oppdag den intensivt fuktighetsgivende Cryo-Flash Cream Mask som strammer opp og løfter. Åpne neste luke og finn Total Eye Lift, som synlig reduserer hevelser og mørke ringer etter en sen julefest. Eller hold kulden unna med Hand and Nail Treatment Cream, som gir rikelig med fuktighet hele vinteren. Sminkeoverraskelser venter også, som Wonder Volume Mascara XXL for fyldige, lange vipper.

Når lanseres Clarins' skjønnhetskalendere?

Clarins' luksuriøse adventskalendere passer som gave når som helst på året, men lageret varer vanligvis ikke lenger enn til jul. Se etter dem på nett og i Clarins-butikker fra september.

Hvorfor velge en Clarins skjønnhetsadventskalender for 2026 fremfor en tradisjonell gave?

Når nedtellingen til desember begynner, finnes det ingen bedre måte å gjøre huden klar til julefesten på enn med en skjønnhetsadventskalender fra Clarins for 2026. Gjør denne tidlige juleoverraskelsen til en ny adventstradisjon ved å gi deg selv et skjønnhetsritual før jul. Det er en perfekt anledning til å nyte nye produkter og utforske sminke- og hudpleieideer for året som kommer.

For den miljøbevisste er Clarins' adventskalendere unikt bærekraftige på flere måter. De leveres i en vakker, gjenbrukbar bomullspose og inneholder refillbare skjønnhetsprodukter i full størrelse: tre i 12-dagerskalenderen og fire i 24-dagerskalenderen. Hudpleie- og sminkekalenderen varer ikke bare inn i det nye året – den er også bedre for planeten og kostnadseffektiv for kommende juler.

Hvis du ikke kan vente, eller ønsker å gi én enkelt gave, kan du bruke gavefinneren vår eller utforske det store utvalget av luksuriøse gavesett.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.