• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hva er nytt
  3. Eksklusivt på nett

Eksklusivt på Clarins.no

(26)
Last inn forrige
Multi-Active Revitalizing Treatment Essence 200 ml Tidligere pris kr 385,00 Nåværende pris kr 288,75 Ranket 4.8571 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Multi-Active Revitalizing Treatment Essence Multi-Active Revitalizing Treatment Essence
Multi-Active Revitalizing Treatment Essence
200 ml
Tidligere pris kr 385,00
kr 385,00
Nåværende pris kr 288,75
kr 288,75
(kr 144,38/100ml)

En frisk, sensorisk essens som revitaliserer og fukter huden og gjør at den ser glattere ut.

Extra-Firming Firming Treatment Essence 200 ml Tidligere pris kr 635,00 Nåværende pris kr 476,25 Ranket 4.8571 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Extra-Firming Firming Treatment Essence Extra-Firming Firming Treatment Essence
Extra-Firming Firming Treatment Essence
200 ml
Tidligere pris kr 635,00
kr 635,00
Nåværende pris kr 476,25
kr 476,25
(kr 238,13/100ml)

Laget spesielt for kvinner i 40-årene for å fukte og balansere huden samtidig som det faste, ungdommelige utseendet gjenopprettes.

Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7451 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
50 ml
Tidligere pris kr 535,00
kr 535,00
Nåværende pris kr 401,25
kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet, i en lett versjon.

Extra-Firming Emulsion 100 ml Tidligere pris kr 925,00 Nåværende pris kr 693,75 Ranket 4.2222 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Extra-Firming Emulsion Extra-Firming Emulsion
Extra-Firming Emulsion
100 ml
Tidligere pris kr 925,00
kr 925,00
Nåværende pris kr 693,75
kr 693,75
(kr 693,75/100ml)

INNOVASJON* [COLLAGEN]³-TEKNOLOGIEmulsjon som glatter ut rynker, strammer opp og har en oppløftende effekt.*Hos Clarins.

Skin Illusion Velvet 115C Retail Product 30ml 21 115C Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 5 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Skin Illusion Velvet 115C Retail Product 30ml 21 Skin Illusion Velvet 115C Retail Product 30ml 21
Skin Illusion Velvet 115C Retail Product 30ml 21
115C
Tidligere pris kr 500,00
kr 500,00
Nåværende pris kr 375,00
kr 375,00
(kr 1.250,00/100ml)

Naturlig matt hudfarge og fuktighet.

Skin Illusion Velvet 116.5W Retail Product 30ml 21 116.5W Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 5 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Skin Illusion Velvet 116.5W Retail Product 30ml 21 Skin Illusion Velvet 116.5W Retail Product 30ml 21
Skin Illusion Velvet 116.5W Retail Product 30ml 21
116.5W
Tidligere pris kr 500,00
kr 500,00
Nåværende pris kr 375,00
kr 375,00
(kr 1.250,00/100ml)

Naturlig matt hudfarge og fuktighet.

Skin Illusion Velvet 118N Retail Product 30ml 21 118N Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 5 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Skin Illusion Velvet 118N Retail Product 30ml 21 Skin Illusion Velvet 118N Retail Product 30ml 21
Skin Illusion Velvet 118N Retail Product 30ml 21
118N
Tidligere pris kr 500,00
kr 500,00
Nåværende pris kr 375,00
kr 375,00
(kr 1.250,00/100ml)

Naturlig matt hudfarge og fuktighet.

RE-BOOST tinted hydra-energizing cream 50 ml Tidligere pris kr 295,00 Nåværende pris kr 221,25 Ranket 4.4809 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
RE-BOOST tinted hydra-energizing cream RE-BOOST tinted hydra-energizing cream
RE-BOOST tinted hydra-energizing cream
50 ml
Tidligere pris kr 295,00
kr 295,00
Nåværende pris kr 221,25
kr 221,25
(kr 442,50/100ml)

En lett farget krem for alle hudtyper som tilfører fuktighet, gir energi og jevner ut hudtonen for en umiddelbar sunn glød.

Beauty Flash Fresh Ampoule Vitamin C 8 ml Tidligere pris kr 475,00 Nåværende pris kr 356,25 Ranket 4.0769 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Beauty Flash Fresh Ampoule Vitamin C Beauty Flash Fresh Ampoule Vitamin C
Beauty Flash Fresh Ampoule Vitamin C
8 ml
Tidligere pris kr 475,00
kr 475,00
Nåværende pris kr 356,25
kr 356,25

En 7-dagers ansiktsbehandling for glød, med høy konsentrasjon av vitamin C, bidrar til å gjenopprette gløden i huden og jevne ut hudtonen.

Clarins Precious Le Serum Bright 30 ml Nåværende pris kr 4.250,00
Online eksklusiv
Clarins Precious Le Serum Bright Clarins Precious Le Serum Bright
Clarins Precious Le Serum Bright
30 ml
Nåværende pris kr 4.250,00
kr 4.250,00
(kr 14.166,67/100ml)

For a complexion with crystal-like shine, Le Serum Bright combines Clarins Precious youthful expertise with our Art of Radiance.

Joli Rouge Shine Refill 12 nyanser Tidligere pris kr 0,00 Nåværende pris kr 210,00 Ranket 4.6103 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Joli Rouge Shine Refill
Joli Rouge Shine Refill
Nåværende pris kr 210,00
kr 210,00

Uendelig påfyllbar: Velg din leppestiftpåfylling, etui eller begge deler, i tre ulike utførelser for et unikt utseende.

24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup unit Nåværende pris kr 2.190,00 Ranket 5 stjerner av 5
Ny
Eksklusivt på clarins.no
24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup 24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup
24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup
unit
Nåværende pris kr 2.190,00
kr 2.190,00
enhet

All Clarins ekspertise samlet i 24 ikoniske hudpleie-, kroppspleie- og makeupfavoritter for en strålende høytidssesong.

Joli Rouge Refill 27 nyanser Tidligere pris kr 280,00 Nåværende pris kr 210,00 Ranket 4.6764 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Joli Rouge Refill
Joli Rouge Refill
Tidligere pris kr 280,00
kr 280,00
Nåværende pris kr 210,00
kr 210,00

Uendelig påfyllbar: Velg din leppestiftpåfylling, etui eller begge deler, i tre ulike utførelser for et unikt utseende.

Clarins Precious La Crème Bright 50 ml Nåværende pris kr 4.250,00
Online eksklusiv
Clarins Precious La Crème Bright Clarins Precious La Crème Bright
Clarins Precious La Crème Bright
50 ml
Nåværende pris kr 4.250,00
kr 4.250,00
(kr 8.500,00/100ml)

For en hudtone med krystallklar glød kombinerer La Crème Bright Clarins Precious’ ungdomsekspertise med vår Art of Radiance.

Joli Rouge Velvet Refill 16 nyanser Tidligere pris kr 280,00 Nåværende pris kr 210,00 Ranket 4.7143 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Joli Rouge Velvet Refill
Joli Rouge Velvet Refill
Tidligere pris kr 280,00
kr 280,00
Nåværende pris kr 210,00
kr 210,00

Uendelig påfyllbar: Velg din leppestiftpåfylling, etui eller begge deler, i tre ulike utførelser for et unikt utseende.

12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup unit Nåværende pris kr 1.175,00
Online eksklusiv
12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup 12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup
12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup
unit
Nåværende pris kr 1.175,00
kr 1.175,00
enhet

All Clarins ekspertise samlet i 12 ikoniske hudpleie-, kroppspleie- og makeupfavoritter for en strålende høytidssesong

Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel 75 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7368 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel
Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel
75 ml
Tidligere pris kr 535,00
kr 535,00
Nåværende pris kr 401,25
kr 401,25
(kr 535,00/100ml)

Ansiktsgel for daglig bruk som gir fuktighet og matter ned huden.

Joli Rouge Tube 3 nyanser Tidligere pris kr 150,00 Nåværende pris kr 112,50 Ranket 4.6275 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Eksklusivt på clarins.no
Joli Rouge Tube
Joli Rouge Tube
Tidligere pris kr 150,00
kr 150,00
Nåværende pris kr 112,50
kr 112,50
enhet

Uendelig påfyllbar: Velg din leppestiftpåfylling, etui eller begge deler, i tre ulike utførelser for et unikt utseende.

Skin Illusion Full Coverage 112.7W Tidligere pris kr 585,00 Nåværende pris kr 438,75 Ranket 4.0769 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Skin Illusion Full Coverage Skin Illusion Full Coverage
Skin Illusion Full Coverage
112.7W
Tidligere pris kr 585,00
kr 585,00
Nåværende pris kr 438,75
kr 438,75
(kr 1.462,50/100ml)

En foundation med høy dekkevne som tåler hverdagsfølelsene for et feilfritt sminkeresultat.

Skin Illusion Full Coverage 114.5W Tidligere pris kr 615,00 Nåværende pris kr 461,25 Ranket 4.0769 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Skin Illusion Full Coverage Skin Illusion Full Coverage
Skin Illusion Full Coverage
114.5W
Tidligere pris kr 615,00
kr 615,00
Nåværende pris kr 461,25
kr 461,25
(kr 1.537,50/100ml)

En foundation med høy dekkevne som tåler hverdagsfølelsene for et feilfritt sminkeresultat.

Skin Illusion Full Coverage 118.3W Tidligere pris kr 615,00 Nåværende pris kr 461,25 Ranket 4.0769 stjerner av 5
Online eksklusiv nyanse
Prøv det
Skin Illusion Full Coverage Skin Illusion Full Coverage
Skin Illusion Full Coverage
118.3W
Tidligere pris kr 615,00
kr 615,00
Nåværende pris kr 461,25
kr 461,25
(kr 1.537,50/100ml)

En foundation med høy dekkevne som tåler hverdagsfølelsene for et feilfritt sminkeresultat.

Du har sett på 25 av 26 produkter

Last inn mer

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.