• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hva er nytt
  3. Nyhet

Nyhet

(8)
24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup unit Nåværende pris kr 2.190,00 Ranket 5 stjerner av 5

Ny

Eksklusivt på clarins.no
24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup 24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup
24-dagers adventskalender – Hudpleie og makeup
unit

Nåværende pris kr 2.190,00

kr 2.190,00
enhet

All Clarins ekspertise samlet i 24 ikoniske hudpleie-, kroppspleie- og makeupfavoritter for en strålende høytidssesong.

12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup unit Nåværende pris kr 1.175,00

Online eksklusiv

12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup 12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup
12-dagers adventskalender - hudpleie og makeup
unit

Nåværende pris kr 1.175,00

kr 1.175,00
enhet

All Clarins ekspertise samlet i 12 ikoniske hudpleie-, kroppspleie- og makeupfavoritter for en strålende høytidssesong

Skin Illusion All-In-One Concealer - langvarig og fuktgivende pleie 17 nyanser Tidligere pris kr 410,00 Nåværende pris kr 307,50 Ranket 5 stjerner av 5

Ny

Prøv det
Skin Illusion All-In-One Concealer - langvarig og fuktgivende pleie
Skin Illusion All-In-One Concealer - langvarig og fuktgivende pleie

Tidligere pris kr 410,00

kr 410,00

Nåværende pris kr 307,50

kr 307,50
(kr 3.075,00/100ml)

Skin Illusion All-in-One Concealer jevner ut, gir glød og skulpterer ansiktet for en umiddelbart frisk og uthvilt hudtone.

Self Tanning Instant Gel 125 ml Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 2.1364 stjerner av 5

Ny formel

Self Tanning Instant Gel Self Tanning Instant Gel
Self Tanning Instant Gel
125 ml

Tidligere pris kr 350,00

kr 350,00

Nåværende pris kr 262,50

kr 262,50
(kr 210,00/100ml)

En frisk selvbruningsgel for ansikt og kropp som gir huden en gylden glød på bare noen timer og tilfører intens fukt.

Self Tanning Milky Lotion 125 ml Tidligere pris kr 350,00 Nåværende pris kr 262,50 Ranket 4.9583 stjerner av 5

Ny formel

Self Tanning Milky Lotion Self Tanning Milky Lotion
Self Tanning Milky Lotion
125 ml

Tidligere pris kr 350,00

kr 350,00

Nåværende pris kr 262,50

kr 262,50
(kr 210,00/100ml)

En selvbruningslotion for ansikt og kropp med en melkeaktig tekstur som gradvis gir en gylden glød og tilfører huden intens fukt.

Bright Plus [ADVANCED] Milky Emulsion 100 ml Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 5 stjerner av 5

Ny

Bright Plus [ADVANCED] Milky Emulsion Bright Plus [ADVANCED] Milky Emulsion
Bright Plus [ADVANCED] Milky Emulsion
100 ml

Tidligere pris kr 500,00

kr 500,00

Nåværende pris kr 375,00

kr 375,00
(kr 375,00/100ml)

Med sin melkemyke tekstur bidrar denne emulsjonen til å synlig jevne ut hudtonen, redusere synligheten av mørke flekker og styrke hudens fuktbarriere.

sales

Eksklusivt tilbud

Feir World Smile Day med en gave du vil elske.

Kun den 2. oktober, motta et skjønnhetskit etter eget valg ved kjøp over 1 200kr.

HANDLE NÅ
Ansiktspleiesett - Hydra-Essentiel med hyaluronsyre unit Nåværende pris kr 535,00
Ansiktspleiesett - Hydra-Essentiel med hyaluronsyre Ansiktspleiesett - Hydra-Essentiel med hyaluronsyre
Ansiktspleiesett - Hydra-Essentiel med hyaluronsyre
unit

Nåværende pris kr 535,00

kr 535,00
enhet

Det komplette hudpleieritualet for å tilføre fukt, gi intens fylde til dehydrert hud og fremheve leppene.

Bright Plus [ADVANCED] Treatment Essence 200 ml Tidligere pris kr 400,00 Nåværende pris kr 300,00 Ranket 1 stjerner av 5

Ny

Bright Plus [ADVANCED] Treatment Essence Bright Plus [ADVANCED] Treatment Essence
Bright Plus [ADVANCED] Treatment Essence
200 ml

Tidligere pris kr 400,00

kr 400,00

Nåværende pris kr 300,00

kr 300,00
(kr 150,00/100ml)

Denne behandlende essensen fukter, toner og forbereder huden, samtidig som den forbedrer hudens jevnhet og fremhever en strålende glød.

Du har sett på 8 av 8 produkter

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.