• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst
Nyt gratis frakt – kun i dag
Høstsalg: Få 25 % rabatt på nesten hele sortimentet SE MER
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Fra Clarins-sertifiserte Gårder

Fra Clarins-sertifiserte Gårder

(35) Les mer Les mindre
Rene skjønnhetsingredienser som kommer fra sertifiserte Clarins-gårder (CCF) må oppfylle strenge kvalitetskrav, inkludert sporbarhet til et bestemt innhøstingsområde og etiske handelsmetoder. For å sikre at vi har ingredienser av høyest mulig kvalitet, jobber vi hardt for å utvikle langsiktige partnerskap med leverandører også, noe som kan omfatte programmer for bedre biologisk mangfold og sosiale prosjekter.
Contour Body Treatment Oil 100 ml Tidligere pris kr 580,00 Nåværende pris kr 435,00 Ranket 4.7931 stjerner av 5
Contour Body Treatment Oil Contour Body Treatment Oil
Contour Body Treatment Oil
100 ml

Tidligere pris kr 580,00

kr 580,00

Nåværende pris kr 435,00

kr 435,00
(kr 435,00/100ml)

Beroliger, glatter ut og avgifter kroppen med essensielle oljer

Lotus Face Treatment Oil - Combination/Oily Skin 30 ml Tidligere pris kr 465,00 Nåværende pris kr 348,75 Ranket 4.8028 stjerner av 5
Lotus Face Treatment Oil - Combination/Oily Skin Lotus Face Treatment Oil - Combination/Oily Skin
Lotus Face Treatment Oil - Combination/Oily Skin
30 ml

Tidligere pris kr 465,00

kr 465,00

Nåværende pris kr 348,75

kr 348,75
(kr 1.162,50/100ml)

Balanserende ansiktsolje for fet hud laget av 100% rene planteekstrakter

Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate 75 ml Tidligere pris kr 1.015,00 Nåværende pris kr 761,25 Ranket 4.7952 stjerner av 5
Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate
Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate
75 ml

Tidligere pris kr 1.015,00

kr 1.015,00

Nåværende pris kr 761,25

kr 761,25
(kr 1.015,00/100ml)

Elsk din egen alder.

Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.3867 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet og næring.

Beauty Flash Balm 50 ml Tidligere pris kr 460,00 Nåværende pris kr 345,00 Ranket 4.1037 stjerner av 5

Bestselger

Beauty Flash Balm Beauty Flash Balm
Beauty Flash Balm
50 ml

Tidligere pris kr 460,00

kr 460,00

Nåværende pris kr 345,00

kr 345,00
(kr 690,00/100ml)

Et forskjønnende produkt som umiddelbart fjerner tegn til tretthet og tar vare på gløden i hudtonen.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7154 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Ansigtsdagcremen, som tilfører huden fugt og giver den fylde.

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Men Super Moisture Gel Retail 50ml 50 ml Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 4.7059 stjerner av 5
Men Super Moisture Gel Retail 50ml Men Super Moisture Gel Retail 50ml
Men Super Moisture Gel Retail 50ml
50 ml

Tidligere pris kr 500,00

kr 500,00

Nåværende pris kr 375,00

kr 375,00
(kr 750,00/100ml)

Intens fuktighet selv under ekstreme forhold.

RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching 50 ml Tidligere pris kr 315,00 Nåværende pris kr 236,25 Ranket 4.68 stjerner av 5
RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching
RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching
50 ml

Tidligere pris kr 315,00

kr 315,00

Nåværende pris kr 236,25

kr 236,25
(kr 472,50/100ml)

Den friske nattmasken for ung hud som bidrar til å slukke tørsten i huden, gi fylde og lade opp huden som etter en god natts søvn. Oppladende effekt.

Super Restorative Remodelling Serum 30 ml Tidligere pris kr 1.250,00 Nåværende pris kr 937,50 Ranket 4.6504 stjerner av 5

Bestselger

Super Restorative Remodelling Serum Super Restorative Remodelling Serum
Super Restorative Remodelling Serum
30 ml

Tidligere pris kr 1.250,00

kr 1.250,00

Nåværende pris kr 937,50

kr 937,50
(kr 3.125,00/100ml)

The multi-intensive anti-ageing treatment that helps reshape contours of the face and restore radiance. Put a smile back on your face!

RE-BOOST Hydra-Nourishing Cream - Youthful Skin - Intense Nourishment 50 ml Tidligere pris kr 295,00 Nåværende pris kr 221,25 Ranket 4.4444 stjerner av 5
RE-BOOST Hydra-Nourishing Cream - Youthful Skin - Intense Nourishment RE-BOOST Hydra-Nourishing Cream - Youthful Skin - Intense Nourishment
RE-BOOST Hydra-Nourishing Cream - Youthful Skin - Intense Nourishment
50 ml

Tidligere pris kr 295,00

kr 295,00

Nåværende pris kr 221,25

kr 221,25
(kr 442,50/100ml)

Denne rike, tykke kremen for ung hud bidrar til å gi næring til tørr og sensitiv hud. Kokong-effekt.

Men Super Moisture Balm Retail 50ml 50 ml Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 4.7241 stjerner av 5

Bestselger

Men Super Moisture Balm Retail 50ml Men Super Moisture Balm Retail 50ml
Men Super Moisture Balm Retail 50ml
50 ml

Tidligere pris kr 500,00

kr 500,00

Nåværende pris kr 375,00

kr 375,00
(kr 750,00/100ml)

Intens fuktighet selv under ekstreme forhold.

Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion 75 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 2.9623 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion
Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion
75 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 535,00/100ml)

Den fuktighetsgivende og mykgjørende emulsjonen for bruk på dagtid.

Precious Le Sérum - Age-Defying Serum 30 ml Nåværende pris kr 4.250,00 Ranket 4.75 stjerner av 5

Ny

Precious Le Sérum - Age-Defying Serum Precious Le Sérum - Age-Defying Serum
Precious Le Sérum - Age-Defying Serum
30 ml

Nåværende pris kr 4.250,00

kr 4.250,00
(kr 14.166,67/100ml)

Det eksepsjonelle anti-aldringsserumet med løftende effekt som bidrar til å redefinere ansiktskonturen og gi strålende hud.

Super Restorative Hand Cream 100 ml Tidligere pris kr 515,00 Nåværende pris kr 386,25 Ranket 4.871 stjerner av 5
Super Restorative Hand Cream Super Restorative Hand Cream
Super Restorative Hand Cream
100 ml

Tidligere pris kr 515,00

kr 515,00

Nåværende pris kr 386,25

kr 386,25
(kr 386,25/100ml)

Elsk din egen alder.

Eau Ressourçante 100 ml Tidligere pris kr 520,00 Nåværende pris kr 390,00 Ranket 4.6789 stjerner av 5
Eau Ressourçante Eau Ressourçante
Eau Ressourçante
100 ml

Tidligere pris kr 520,00

kr 520,00

Nåværende pris kr 390,00

kr 390,00
(kr 390,00/100ml)

En beroligende Clarins Treatment Fragrance som tar vare på huden og sinnet.

Super Restorative Remodelling Serum 50 ml Tidligere pris kr 1.685,00 Nåværende pris kr 1.263,75 Ranket 4.6504 stjerner av 5

Luksusstørrelse

Super Restorative Remodelling Serum Super Restorative Remodelling Serum
Super Restorative Remodelling Serum
50 ml

Tidligere pris kr 1.685,00

kr 1.685,00

Nåværende pris kr 1.263,75

kr 1.263,75
(kr 2.527,50/100ml)

Den multi-intensive anti-aldringsbehandlingen som hjelper deg med å omforme konturene i ansiktet og gjenopprette gløden.

Body Lotion - Eau Dynamisante 200 ml Tidligere pris kr 390,00 Nåværende pris kr 292,50 Ranket 4.5164 stjerner av 5
Body Lotion - Eau Dynamisante Body Lotion - Eau Dynamisante
Body Lotion - Eau Dynamisante
200 ml

Tidligere pris kr 390,00

kr 390,00

Nåværende pris kr 292,50

kr 292,50
(kr 146,25/100ml)

En fuktighetsgivende body lotion med den oppfriskende duften av Eau Dynamisante eteriske oljer.

Eau Extraordinaire 100 ml Tidligere pris kr 520,00 Nåværende pris kr 390,00 Ranket 4.5521 stjerner av 5
Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire
Eau Extraordinaire
100 ml

Tidligere pris kr 520,00

kr 520,00

Nåværende pris kr 390,00

kr 390,00
(kr 390,00/100ml)

Aromatiske behandlingsdufter som gir deg indre styrke.

Super Restorative Balm For Abdomen and Waist 200 ml Tidligere pris kr 745,00 Nåværende pris kr 558,75 Ranket 4.4286 stjerner av 5
Super Restorative Balm For Abdomen and Waist Super Restorative Balm For Abdomen and Waist
Super Restorative Balm For Abdomen and Waist
200 ml

Tidligere pris kr 745,00

kr 745,00

Nåværende pris kr 558,75

kr 558,75
(kr 279,38/100ml)

Balmen som former og bidrar til å redefinere områder som er utsatt for slapp hud, spesielt for kvinner over 50.

Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel 75 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7368 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel
Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel
75 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 535,00/100ml)

Ansiktsgel for daglig bruk som gir fuktighet og matter ned huden.

PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish 50 ml Tidligere pris kr 295,00 Nåværende pris kr 221,25 Ranket 4.5625 stjerner av 5
PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish
PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish
50 ml

Tidligere pris kr 295,00

kr 295,00

Nåværende pris kr 221,25

kr 221,25
(kr 442,50/100ml)

Den mattende gelen for ung hud som bidrar til å redusere blank hud og bekjempe urenheter. Umiddelbar effekt.

Du har sett på 21 av 35 produkter

Last inn mer

Noen spørsmål?

Ekspertene våre er her for deg

Hvordan vet dere hvilke planteingredienser som kommer fra hvilke gårder?

Åpenhet har alltid vært en av nøkkelverdiene våre. Med denne åpenheten i tankene har vi opprettet T.R.U.S.T.-plattformen for å hjelpe deg med å spore planteingrediensene i de bærekraftige skjønnhetsproduktene dine helt fra gården til baderomsskapet ditt. Bare skann QR-koden på emballasjen til sminke- eller hudpleieproduktet. Det tar deg til produktsiden på Clarins-nettsiden. Klikk på Trust-koblingen for å finne ut hvordan de naturlige ingrediensene ble dyrket, utviklet og til og med fraktet.

Hva er produktfordelene med gårdssertifiserte ingredienser?

Naturlige hudpleieprodukter laget med disse ingrediensene fra sertifiserte Clarins-gårder har en rekke fordeler, og finnes i hver eneste del av hudpleierutinen.

For eksempel, blant tonere finner du ekstrakt av trollhassel og økologisk mjødurt som renser og balanserer fet hud, som med Purifying Toning Lotion. Hydrating Toning Lotion inneholder aloe vera som fukter, mykgjør og frisker opp huden.

Disse naturlige ingrediensene fra sertifiserte Clarins-gårder finnes også i en rekke fuktighetskremer. Som Hydra Essential-serien, som bruker økologisk leaf of life-ekstrakt kombinert med hyaluronsyre for å gi huden fylde samtidig som den støtter den beskyttende fuktighetsbarrieren. Hydra-Essentiel [HA²] Matte Gel, Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream inneholder disse ingrediensene fra sertifiserte gårder.

Menn som er interessert i rene hudpleieprodukter vil ha glede av fordelene med ClarinsMen After Shave Soother. Den inneholder et plantebasert kompleks laget spesielt for menns pleieprodukter som omfatter økologisk solbær-ekstrakt for å berolige og marigress og gymnema for å gi huden energi.

Inneholder anti-aldringsproduktene fra Clarins disse bærekraftige ingrediensene?

Hvis du er interessert i naturlige hudpleieprodukter og bærekraftige skjønnhetsmerker, men ikke ønsker å gi slipp på en effektiv anti-aldringsrutine, inneholder anti-aldringsproduktene fra Clarins våre ingredienser fra sertifiserte gårder. Double Serum Eye, det bestselgende, plantebaserte serumet, jobber med å stramme opp huden, glatte ut fine linjer og redusere hovenhet og mørke ringer. Det plantebaserte Anti-Pollution Complex bidrar til å beskytte huden mot forurensing innendørs og utendørs, inkludert blått lys fra elektronikk.

Clarins’ Extra Firming-serie inneholder også disse sertifiserte ingrediensene. Extra-Firming Treatment Essence inneholder 99 % naturlige ingredienser – inkludert økologisk mitracarpus- og kengurufot-ekstrakt – for å stramme opp, løfte og bekjempe rynker. I tillegg bruker den miljøvennlige emballasjen minst 25 % resirkulert plast. (For mer informasjon om den miljøvennlige emballasjen fra Clarins, kan du ta en titt her). I kroppspleieserien målretter Extra Firming Cream og Extra-Firming Gel områder som er utsatt for slapp hud og sørger for umiddelbar oppstramming og utglatting. De inneholder begge en duo av kraftfulle planteingredienser – økologisk pestrot – for å trekke sammen – og økologisk mitracarpus – for å stramme opp – for å bekjempe slapp hud på en mer naturlig måte.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.