• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Gratis standard forsendelse for alle bestillinger over 500 kr
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Hudpleie
  3. Hudpleie menn
  4. Ansiktskrem menn

Ansiktskrem menn

(3)
Men energizing gel 50 ml Tidligere pris kr 515,00 Nåværende pris kr 386,25 Ranket 5 stjerner av 5
Ny
Men energizing gel Men energizing gel
Men energizing gel
50 ml
Tidligere pris kr 515,00
kr 515,00
Nåværende pris kr 386,25
kr 386,25
(kr 772,50/100ml)

Den fuktighetsgivende gelen som er laget spesielt for menns hud. Den gir energi og styrker huden.

ClarinsMen Super Moisture Balm 50 ml Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 4.7241 stjerner av 5
Bestselger
ClarinsMen Super Moisture Balm ClarinsMen Super Moisture Balm
ClarinsMen Super Moisture Balm
50 ml
Tidligere pris kr 500,00
kr 500,00
Nåværende pris kr 375,00
kr 375,00
(kr 750,00/100ml)

Intens fuktighet selv under ekstreme forhold.

ClarinsMen Super Moisture Gel 50 ml Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 4.7059 stjerner av 5
ClarinsMen Super Moisture Gel ClarinsMen Super Moisture Gel
ClarinsMen Super Moisture Gel
50 ml
Tidligere pris kr 500,00
kr 500,00
Nåværende pris kr 375,00
kr 375,00
(kr 750,00/100ml)

Intens fuktighet selv under ekstreme forhold.

Du har sett på 3 av 3 produkter

Har du spørsmål?

Ekspertene våre svarer på spørsmålene dine.

Hva er den beste ansiktskremen for menn?

Men’s hud krever produkter som er tilpasset deres unike behov. Clarins Men Super Moisture Balm er en ansiktskrem formulert for å bekjempe tretthet og effektivt fukte menns hud.

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.