• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst
Nyt gratis frakt – kun i dag
Høstsalg: Få 25 % rabatt på nesten hele sortimentet SE MER
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Black Week skjønnhet
  3. black week hudpleie

Black Week hudpleie

(7) Les mer Les mindre

Finn uslåelige Black Week skjønnhet-tilbud på Black Friday sminke og Black Week hudpleie fra Clarins! Få eksklusive rabatter på skjønnhets- og Black Friday serum. Handle nå og spar penger!

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7154 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Ansigtsdagcremen, som tilfører huden fugt og giver den fylde.

Hydra-Essentiel [HA] Moisture Replenishing Lip Balm 15 ml Tidligere pris kr 215,00 Nåværende pris kr 161,25 Ranket 3.7656 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA] Moisture Replenishing Lip Balm Hydra-Essentiel [HA] Moisture Replenishing Lip Balm
Hydra-Essentiel [HA] Moisture Replenishing Lip Balm
15 ml

Tidligere pris kr 215,00

kr 215,00

Nåværende pris kr 161,25

kr 161,25
(kr 1.075,00/100ml)

Den fuktighetsgivende og utfyllende leppepomaden, beriket med hyaluronsyre,som beskytter, fukter og nærer leppene.

Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion 75 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 2.9623 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion
Hydra-Essentiel [HA²] Emulsion
75 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 535,00/100ml)

Den fuktighetsgivende og mykgjørende emulsjonen for bruk på dagtid.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7671 stjerner av 5

Bestselger

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Den fuktighetsgivende dagkremen med antioksidanter og UV-beskyttelse.

Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask 75 ml Tidligere pris kr 465,00 Nåværende pris kr 348,75 Ranket 4.4348 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask
75 ml

Tidligere pris kr 465,00

kr 465,00

Nåværende pris kr 348,75

kr 348,75
(kr 465,00/100ml)

Masken som er beriket med hyaluronsyre og ceramider for fuktighet og styrket hudbarriere.

Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.3867 stjerner av 5
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Rich Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet og næring.

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream 50 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 4.7451 stjerner av 5
Eksklusivt på clarins.no
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Light Cream
50 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 802,50/100ml)

Dagkremen som gir fuktighet, i en lett versjon.

Du har sett på 7 av 7 produkter

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.