• Hopp til innhold
  • Gå til bunntekst
Nyt gratis frakt – kun i dag
Høstsalg: Få 25 % rabatt på nesten hele sortimentet SE MER
Søk Forklaring
Clarins
Hamburgermeny
  • Høstsalg
  • Hva er nytt
  • Hudpleie
  • Kroppspleie
  • Sminke
  • Gaver
  • Tilbud
  • Siste sjanse
  • Clarins fra Innsiden
  • Tjenester
  1. Hjem
  2. Black Week skjønnhet
  3. black week hudpleie

Black Week hudpleie

(8) Les mer Les mindre

Finn uslåelige Black Week skjønnhet-tilbud på Black Friday sminke og Black Week hudpleie fra Clarins! Få eksklusive rabatter på skjønnhets- og Black Friday serum. Handle nå og spar penger!

Total Eye Blue Gel 20 ml Tidligere pris kr 450,00 Nåværende pris kr 337,50 Ranket 4.513 stjerner av 5
Total Eye Blue Gel Total Eye Blue Gel
Total Eye Blue Gel
20 ml

Tidligere pris kr 450,00

kr 450,00

Nåværende pris kr 337,50

kr 337,50
(kr 1.687,50/100ml)

En kjølende øyegel som reduserer hovenhet og mørke ringer

ClarinsMen Super Moisture Gel 50 ml Tidligere pris kr 500,00 Nåværende pris kr 375,00 Ranket 4.7059 stjerner av 5
ClarinsMen Super Moisture Gel ClarinsMen Super Moisture Gel
ClarinsMen Super Moisture Gel
50 ml

Tidligere pris kr 500,00

kr 500,00

Nåværende pris kr 375,00

kr 375,00
(kr 750,00/100ml)

Intens fuktighet selv under ekstreme forhold.

Shower Gel - Eau Dynamisante 200 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.3025 stjerner av 5

Ny

Shower Gel - Eau Dynamisante Shower Gel - Eau Dynamisante
Shower Gel - Eau Dynamisante
200 ml

Tidligere pris kr 260,00

kr 260,00

Nåværende pris kr 195,00

kr 195,00
(kr 97,50/100ml)

En dusjgel med den oppfriskende duften av Eau Dynamisante eteriske oljer.

RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming 125 ml Tidligere pris kr 235,00 Nåværende pris kr 176,25 Ranket 4.5 stjerner av 5
RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming
RE-MOVE Purifying Cleaning Gel - Youthful Skin - Foaming
125 ml

Tidligere pris kr 235,00

kr 235,00

Nåværende pris kr 176,25

kr 176,25
(kr 141,00/100ml)

Den oppfriskende rensegelen for ung hud som bidrar til å effektivt fjerne alle urenheter. Oppfriskende effekt.

PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish 50 ml Tidligere pris kr 295,00 Nåværende pris kr 221,25 Ranket 4.5625 stjerner av 5
PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish
PURE-RESET Mattifying Blemish Gel - Youthful Skin - Mattifying and Anti-Blemish
50 ml

Tidligere pris kr 295,00

kr 295,00

Nåværende pris kr 221,25

kr 221,25
(kr 442,50/100ml)

Den mattende gelen for ung hud som bidrar til å redusere blank hud og bekjempe urenheter. Umiddelbar effekt.

Body Firming Extra-Firming Gel 2022 150 ml Tidligere pris kr 535,00 Nåværende pris kr 401,25 Ranket 3.9444 stjerner av 5
Body Firming Extra-Firming Gel 2022 Body Firming Extra-Firming Gel 2022
Body Firming Extra-Firming Gel 2022
150 ml

Tidligere pris kr 535,00

kr 535,00

Nåværende pris kr 401,25

kr 401,25
(kr 267,50/100ml)

sales

Høstsalg

Nyt –25 % på nesten hele sortimentet

Fra 25. september til 4. oktober, nyt 25% rabatt på et bredt utvalg av Clarins hudpleie, kroppspleie og sminke-essentials. Enten du frisker opp høstrutinen din eller fyller opp på hverdagsfavorittene dine, er nå det perfekte tidspunktet å unne deg selv.

Kjøp nå
Shower Gel - Eau des Jardins 200 ml Tidligere pris kr 260,00 Nåværende pris kr 195,00 Ranket 4.6324 stjerner av 5
Shower Gel - Eau des Jardins Shower Gel - Eau des Jardins
Shower Gel - Eau des Jardins
200 ml

Tidligere pris kr 260,00

kr 260,00

Nåværende pris kr 195,00

kr 195,00
(kr 97,50/100ml)

En duftende dusjgel med den oppløftende duften av Eau des Jardins eteriske oljer.

Tonic Sugar Polisher 250 g Tidligere pris kr 560,00 Nåværende pris kr 420,00 Ranket 4.7292 stjerner av 5
Tonic Sugar Polisher Tonic Sugar Polisher
Tonic Sugar Polisher
250 g

Tidligere pris kr 560,00

kr 560,00

Nåværende pris kr 420,00

kr 420,00
(kr 168,00/100g)

Kroppsskrubben med eteriske oljer for å fornye huden.

Du har sett på 8 av 8 produkter

Filter

Sorter etter

Du kan ikke legge produktet i handlekurven.